Делегація лісівників з Німеччини відвідала Прикарпаття (ФОТО)

Автор: Застава Максим

24 Жов, 2017 18:29

Поділитись публікацією
Делегація лісівників з Німеччини відвідала Прикарпаття (ФОТО)

Днями Івано-Франківщину з робочим візитом відвідала делегація Міністерства сільського господарства Німеччини. Зустріч відбулась у рамках німецько-українського агрополітичного діалогу. 

Читайте також: Парламент відсторонив Разумкова від ведення сесії на два дні. Як голосували прикарпатські нардепи

До складу делегації  увійшли 14 представників організацій відповідальних за лісове господарство на федеральному рівні та на рівні земель, наукових та недержавних організацій, деревообробних підприємств.

На початку зустрічі начальник Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства Руслан Осташук ознайомив німецьких колег із особливостями ведення лісового господарства в області, статистичними даними та показниками діяльності державних лісогосподарських підприємств Івано-Франківщини.

Для кращого розуміння  специфіки ведення лісового господарства на території державних підприємств, що входять у структуру Івано-Франківського ОУЛМГ, німецькі лісівники відвідали ДП «Вигодський лісгосп», де поспілкувались із його директором Олександром Матусевичем.

Для фахової оцінки лісогосподарської діяльності в області делегація вирушила у лісові масиви Людликівського лісництва Вигодського лісгоспу. Саме тут іноземні колеги побачили унікальні високогірні мішані смерекові та букові праліси, які займають площу 391,7 га.

Німецькі галузеві спеціалісти не оминули увагою і надважливу для Карпат проблему всихання смерекових лісів. Вони зауважили, що підхід до вирішення вказаного питання повинен бути індивідуальним та враховувати специфіку краю.

Прикарпатські лісівники також розповіли про традиції лісовідновлення та лісорозведення в області. Поділились досвідом вирощування посадкового матеріалу із закритою кореневою системою у майстерській дільниці на базі Шевченківського лісництва. Завдяки саджанцям цінних порід в майбутньому вдасться провести часткову заміну всихаючої смереки на більш стійкі лісові породи.

Наприкінці зустрічі іноземні гості зауважили, що співпраця України та Німеччини  зможе принести якісні зміни в процес реформування  лісової галузі нашої держави.

Прес-служба Івано-Франківського ОУЛМГ