БК “Говерла” двічі перемогла “Львівську Політехніку”

26 Бер, 2018 12:12

У рамках 14-го туру чемпіонату України з баскетболу серед чоловічих команд Вищої ліги БК «Говерла» на власному майданчику двічі обіграла «Львівську Політехніку», передає “Репортер”.

В першому матчі, 24 березня, незважаючи на те, що перша чверть завершилась нічиєю (22:22), франківські баскетболісти грали дуже впевнено.

У другій чверті підопічні Павла Піскарьова проявили характер і на велику перерву пішли з перевагою у рахунку +15.

До кінця матчу господарі грали по рахунку, що втілилось у впевнений тріумф – 105:70. Найвлучнішим у складі «Говерли» став Станіслав Серпілін, в активі якого 20 очок.

У другому поєдинку, 25 березня, “ведмеді” не відчули серйозного опору з боку “Львівської Політехніки”, інформує “Sport.if.ua”.

Вже у першій чверті перевага “Говерли” склала вісім очок. Продовживши у тому ж дусі, підопічні Павла Піскарьова на велику перерву пішли за переваги у 24 очки  (54-32). Доволі серйозний відрив дозволив “говерлянам” впевнено почуватись на майданчику і довести гру до логічної та впевненої перемоги – 90:69.

Найрезультативнішим на майданчику став Сергій Старцев, що набрав 18 очок.

Отже, БК “Говерла” завершує регулярний чемпіонат двома перемогами і чекає на свого суперника у плей-офф Вищої ліги.

Оскільки у іншій групі “регулярка” ще триває, тож у “ведмедів” два можливі суперники – “Золотой Вік” (Кропивницький) та БК “Кремінь” (Кременчук).

Першій матчі стадії плей-офф відбудуться вже на початку квітня.