11 ліцензій за продаж алкоголю та сигарет неповнолітнім анулювали цьогоріч на Прикарпатті

By Дубінець Вікторія 12 Вер, 2017 20:45

11 ліцензій за продаж алкоголю та сигарет неповнолітнім анулювали цьогоріч на Прикарпатті

Схожі публікації

Загрузка...

За вісім місяців цього року працівники фіскальної служби області провели 224 перевірки суб’єктів господарювання, які здійснюють діяльність у сфері торгівлі алкоголем і тютюном.

За їх результатами встановили 142 порушення та застосували фінансових санкцій на суму 1,6 мільйона гривень. Про це повідомили в головному управлінні ДФС в Івано-Франківській області.

Найбільш поширеними зловживаннями виявилися:

- торгівля алкогольними напоями за цінами, нижчими від встановлених мінімальних оптово-відпускних або роздрібних цін – 66 випадки;

- зберігання (реалізації) алкогольних напоїв немаркованих марками акцизного податку – 7 випадків;

- торгівля тютюновими виробами за цінами вищими від максимальних роздрібних цін – 15 випадків;

- роздрібна торгівля алкогольними напоями та тютюновими виробами без відповідної ліцензії – 9 фактів;

- продаж алкогольних напоїв на розлив для споживання на місці у відділі магазину, який немає статусу суб’єкта господарювання громадського харчування – 14 фактів.

Також за результатами перевірок податківці анулювали 11 ліцензій на право реалізації алкогольних напоїв та тютюнових виробів за продаж алкогольних напоїв та тютюнових виробів особам, які не досягли 18 років.

Нагадаємо, відповідно до чинного законодавства, у разі встановлення оптової чи роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами без ліцензії застосовується фінансова санкція в розмірі 200 відсотків від вартості отриманої партії товару, але не менше 17,0 тис. грн. За роздрібну торгівлю алкоголем через електронний контрольно-касовий апарат, не зазначений у ліцензії – 200 відсотків вартості реалізованої через такий апарат продукції, але не менше 10,0 тис. грн. У випадку зберігання спирту, алкогольних напоїв або тютюнових виробів у місцях зберігання, не внесених до Єдиного реєстру – 100 відсотків вартості товару, який знаходиться в такому місці зберігання, але не менше 17,0 тис. грн.

Також передбачено фінансові санкції за оптову або роздрібну торгівлю коньяком, алкогольними напоями, горілкою, лікеро-горілчаними виробами та вином за цінами, нижчими за встановлені мінімальні оптово-відпускні або роздрібні ціни – 100 відсотків вартості отриманої партії товару, але не менше 10,0 тис. грн; за роздрібну торгівлю тютюновими виробами за цінами, вищими від максимальних роздрібних – 100 відсотків вартості наявних у суб’єкта господарювання тютюнових виробів, але не менше 10,0 тис. грн; за виробництво, зберігання, транспортування, реалізації фальсифікованих алкогольних напоїв чи тютюнових виробів; алкогольних напоїв чи тютюнових виробів без марок акцизного податку встановленого зразка або з підробленими марками акцизного податку – 200 відсотків вартості товару, але не менше 17,0 тис. грн.

Продаж алкогольних напоїв та тютюнових виробів неповнолітнім карається анулюванням ліцензій та штрафними санкціями. Розмір штрафу, який застосовується до суб’єкта господарювання, складає 6800 гривень. Крім того, втратити ліцензію можна також за продаж алкоголю та тютюну у невизначених для цього місцях, несплату чергового платежу за ліцензію протягом 30 днів від моменту її призупинення.

На 1 вересня 2017 року суб’єкти господарювання, які здійснюють діяльність на території нашої області, отримали 6 519 ліцензій на роздрібну торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами, з них – 3 685 – на роздрібну торгівлю алкогольними напоями та 2 834 – тютюновими виробами.

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 
Схожі новини:

Більше 7 тисяч видавців, літературних агенцій та книготорговців...
Режисер Білл Кондон приступив до зйомок картини «Містер...
У виставковому залі Спілки художників 31 липня відбулося...
Інтернет – штука корисна. Але деколи він буває...

By Дубінець Вікторія 12 Вер, 2017 20:45


Загрузка...

  1. Коля Марков Вересень 14, 22:03

    задовбали цими законами, добре шо хоч ще не чіпають тих хто хоче купити електронну сигарету або їх продавців !!

    Reply to this comment
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketing


новини партнерів

Фейсбук

Google +